ПРЕМІУМ КАСКО У ПОДАРУНОК!

Ексклюзивна пропозиція від Арма Моторс «Преміум КАСКО в подарунок» кожному, хто придбає новий MeganeSedan в період з 7 квітня по 30 червня 2017 року.

У Арма Моторс, тільки до 30 червня 2017 року включно, можна скористатися акційною пропозицією*, згідно з якою кожен покупець нового Megane Sedan разом з покупкою автомобіля (без кредиту), отримує в подарунок максимально вигідну програму страхування “Преміум Каско в подарунок” на 1 рік з франшизою 0,5% від вартості автомобіля.

При покупці нового Megane Sedan в кредит, Ви може скористатися пропозицією з доплатою за страхування КАСКО в розмірі 2,56% від вартості автомобіля.

Арма Моторс дарує клієнтові спокій при покупці нового RenaultMeganeSedanна цілий рік!

Партнер проекту: АТ «СК« АХА Страхування », Ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009.

Умови акції:

  • Пропозиція “Преміум Каско в подарунок” поширюється на покупців – фізичних осіб, і юридичних осіб за винятком компаній, які надають послуги таксі та автомобілів фізичних осіб, які використовуються для таксі.
  • Кількість автомобілів при покупці зазначених моделей не обмежена.
  • Під «Преміум Каско в подарунок» мається на увазі, що при покупці автомобіля не в кредит (за готівковий / безготівковий розрахунок) в ціну включена вартість договору страхування з КАСКО з франшизою 0,5%.
  • При покупці автомобіля в кредит (фінансування) за програмою «Рено Фінанс» доплата за КАСКО становить 2,56% від вартості автомобіля з франшизою 0,5%.
  • КАСКО не може бути замінено на грошовий еквівалент вартості КАСКО;
  • При відмові від КАСКО, вартість автомобіля для клієнта не змінюється, і додаткова знижка не надається;
  • При продажу в кредит, акція діє лише в рамках програми Renault Finance. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011.
  • В акції беруть участь автомобілі, які знаходяться на складах в Україні в період дії акції.

Страхування КАСКО здійснюється на базі “All Risks” (страхування від всіх ризиків). Додатково до традиційних ризиків, таких як: “Викрадення”, “Збиток в результаті ДТП”, збитків в результаті стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, страхова компанія також відшкодовує збитки, завдані внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій.

Пропозиція по страхуванню КАСКО реалізується в партнерстві з надійною страховою компанією АТ «СК« АХА Страхування», безумовним лідером на ринку автострахування України.

Детальну інформацію та умови акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, у офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

ЗтурботоюпроВас, командаАрмаМоторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Київ, Кільцевадорога, 18.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте – 044 490 23 00.

 

*Акція діє з 07.04.2017 до 30.06.2017 включно і поширюється на покупку автомобілів нових Megane Sedan придбаних в офіційній дилерській мережі Renault в період з 07.04.2017 до 30.06.2017 включно. Остаточний платіж уточнюйте в дилерській мережі Renault в залежності від актуальної вартості автомобіля. Кількість автомобілів обмежена.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.