ПРОПОЗИЦІЯ ПРЕМІАЛЬНІ ПОЗАШЛЯХОВИКИ ІЗ НЕЙМОВІРНОЮ СВЯТКОВОЮ ВИГОДОЮ!

Range Rover Sport - потужність, що підкорить ваші серця, могутність та силу, що перемагає в боротьбі зі стихіями

Range Rover Sport це не просто розкішний спортивний позашляховик. Це найшвидший, найбільш динамічний Land Rover всіх часів. Він створений для тих, хто обирає азартне, залучене керування, не бажаючи розлучатися із елегантним комфортом та безпекою. Довершені технології, лінійка потужний двигунів поєднана із міцним алюмінієвим кузовом наділяють Range Rover Sport справді феноменальними ходовими характеристиками. Range Rover Sport неперевершений не лише на дорозі, але й в умовах суворого бездоріжжя.

Лише у січні 2018 року ви можете отримати особливі умови на придбання Range Rover Sport – вигода до 390 000 гривень* при придбанні автомобіля 2017 модельного року.

Range Rover – флагман бренду, найбільш довершений та розкішний позашляховик. Задумана майже 50 років тому ідея подорожей преміум класу, втілена у моделі  Range Rover, щоб підкорювати світ та залишатися найбільш розкішним позашляховиком в історії.

Range Rover впроваджує безліч інноваційних технологій безпеки та комфорту, в тому числі Advanced Tow Assist (передова система допомоги при буксируванні). Ця інтелектуальна система допомагає водію виконувати рух заднім ходом з  причепом чи трейлером простіше і безпечніше, ніж будь-коли раніше. Система старту на слизьких поверхнях та покращення функцій з безпеки, таких як система моніторингу стану водія і система контролю сліпих зон довершують оновлення внутрішньої начинки авто. 10-дюймовий сенсорний дисплей Dual View з системою Land Rover InControl Touch Pro змінює інтер’єр автомобіля. Інформаційно-розважальна система Land Rover займає лідируючі позиції на ринку супутникової навігації і якісного зв’язку, що надає найбільш інтуїтивно зрозумілу та ефективну систему серед представлених сьогодні на ринку.

Лише у січні 2018 року ви можете отримати особливі умови на придбання Range Rover – вигода до 660 000 гривень* при придбанні автомобіля 2017 модельного року.

* Вигода розповсюджується на автомобілі Range Rover Sport та Range Rover 2017 модельного року наявні на складі в Україні. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації. Розмір знижки для моделі Range Rover Sport у комплектації SE станом на 26.12.2017 року становить 390 000 гривень та розрахована за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Розмір знижки для моделі Range Rover у комплектації SE станом на 26.12.2017 року становить 660 000 гривень та розрахована за курсом, розміщеним на сайті winner.ua.Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 26 грудня 2017 до 31 січня 2018 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.