RANGE ROVER VELAR РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ

В офіційному дилерському центрі «Royal Motors» розпочато прийом замовлень у виробництво на абсолютно новий Range Rover Velar – автомобіль, який продовжує історію інновацій Range Rover, що включають в себе передові технології, незаперечний дизайн та уважність до деталей.

Доступні до замовлення близько 42 комплектацій з вибором бензинових та дизельних двигунів об’ємом від 2.0 до 3.0 літрів та потужністю від 180 до 380 к.с. Початкова вартість на автомобіль складає 1 977 000 гривень*.

Range Rover Velar задає тон у впровадженні передових конструктивних рішень. Довершений, елегантний та особливий, цей автомобіль має привабливий та сучасний зовнішній вигляд. Куди б ви не поїхали Range Rover Velar буде скрізь притягувати погляди.

Привабливі пропорції, потайні дверні ручки та вбудований задній спойлер покращують аеродинамічні властивості. Такі характерні особливості, як решітка радіатора з фольгованим тисненням, надають передній частині кузова автомобіля бездоганний зовнішній вигляд.

Незалежно, чи прямуєте ви автобаном, чи маневруєте по звивистій дорозі, універсальність Range Rover Velar дозволяє підлаштуватись до будь-яких умов. Повний привід (AWD) з інтелектуальною системою керування трансмісією Intelligent Driveline Dynamics (IDD) та система розподілу крутного моменту при гальмуванні дозволяють насолодитися захоплюючою їздою.

*Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Velar у базовій комплектації із 2-літровим дизельним двигуном, що еквівалентна 68 300 євро та розрахована за курсом євро станом на 17.05.2017, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history// . Дана інформація потребує уточнення у консультантів відділу продажу. Остаточну вартість автомобіля Ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover «Royal Motors». Зображений автомобіль може відрізнятися від запропонованого в салоні.
 За додатковою інформацією звертайтесь:Спрінчане Віктор, Бренд директор Jaguar Land Rover048 734 18 00, v.sprinchane@royal-motors.od.ua

Сахарчук Руслан, начальник відділу продажу Jaguar Land Rover

048 734 18 00, r.sakharchuk@royal-motors.od.ua

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.