Шалені вихідні з автомобілями КIA в Sky Family Park!

Де весело провести вихідні у Києві? Звичайно на Выходной Family Fest!

KIA – Автомобільний центр Київ, запрошує Вас 19 та 20 серпня в Sky Family Park  де відбудеться Выходной Family Fest.
На Вас чекає цікавий та атмосферний відпочинок для всієї родини: дитячі та спортивні розваги, квести, смачна їжа та тест-драйви на улюблених моделях  Kia.

На фестивалі можна буде зустріти найпопулярніші моделі Kia та випробувати себе в ролі водія за кермом Sportage, Niro та Rio.

До зустрічі на вихідних! Ми чекаємо на Вас!

Більш детальна інформація у консультантів відділу продажу KIA по телефону: 044 500 6 005.

Sky Family Park розташований за адресою: м. Київ, проспект Генерала Ватутіна 2

Автомобільний Центр Київ, входить до корпорації УкрАвто і є офіційним дилером KIA в Україні. Один із найкращіх та найбільших 3S-центрів української столиці, що здійснює повний цикл обслуговування автомобілів від придбання до ремонту та післяпродажного супроводження. Головними перевагами автоцентру є зручне розташування, 750 м2 площі та сучасний сервісний центр. Автомобільний центр Київ пропонує своїм клієнтам познайомитися з розмаїттям автомобілів Kia, відпочити у лаундж-зоні, насолодитися чашкою ароматної кави. Для найменших клієнтів створено дитячу ігрову зону.Офіційний дилерський центр Kia у «Автомобільний Центр Київ» чекає відвідувачів у будь який день тижня з 9.00 по 20.00 годину за адресою: проспект Степана Бандери, 22.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.