ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ З МАКСИМАЛЬНОЮ ВИГОДОЮ!

Офіційний сервісний центр Renault Арма Моторс повідомляє про запуск сервісної акції – пропонуємо вам в період з 7 липня по 7 вересня 2017 р. з вигодою пройти технічне обслуговування вашого Renault!

ТО для автомобіля Renault – це не тільки заміна мастила, це весь комплекс технічних заходів, що складається з 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках. Техогляд необхідний, щоб підтримувати Ваш Renault в технічно справному стані, щоб Ви були впевнені в надійності і безпеці руху.

Саме тому, турбуючись про вас та ваш Renault, ми запускаємо акцію, за згідно умов якої Ви можете з максимальною вигодою пройти технічний огляд свого Renault*.  А саме, вам надається:  

25% на запасні частини групи ТО;

10% на роботи по заміні запчастин групи ТО.

15% на моторні оливи ELF.

Клієнти сервісу, які в період акції замовлять повний спектр робіт відповідно до пробігу автомобіля, використовуючи при цьому матеріали та моторні оливи ELF, придбані у Арма Моторс, візьмуть участь у розіграші цінних призів та головного призу – туристичної поїздки на двох до Франції «Замки Луари».

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

планувати сервісні роботи на автомобілі;

отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме його автомобіля;

економити більше, ніж інші в період дії акційних пропозиції, тощо.

Зареєструйтеся в MY RENAULT та заощаджуйте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!

Чекаємо на вас.

Щиро, команда Арма Моторс

Працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.     

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте – 044 490 23 00.

* Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не мають можливості реєстрації, але є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера.

** Розіграш відбудеться протягом місяця з дня закінчення акції за допомогою сервісу підбору випадкових номерів www.random.org в присутності нотаріуса, а також представників Renault  в Україні.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.