ТВОЯ ВЕСНА ЩЕ ЯСКРАВІША З JAGUAR XF!

JAGUAR XF ВІД 1 095 000 ГРИВЕНЬ*

HyperFocal: 0

Jaguar XF це втілення розкоші, успіху та досконалості.

Він зачаровує неперевершеною елегантністю, надсучасними технологіями, динамікою та економічністю.

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі кузова Jaguar XF забезпечує чудову динаміку, маневреність та провідні у класі показниками економічності. Полегшена алюмінієва архітектура дозволила знизити масу авто на 190 кг. Завдяки цьому Jaguar XF став найлегшим в сегменті, що дозволило скоротити витрати пального до 4,3 л на 100 км та знизити викиди СО2 до 114 г/км.

Твої подорожі стануть більш безпечними, динамічними та економічними! Цієї весни офіційна дилерська мережа JAGUAR в Україні пропонує спеціальні умови* на придбання моделі JAGUAR XF – від 1 095 000 гривень* лише до 30 квітня 2017 року!

HyperFocal: 0

*Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar XF у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном i4 та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки станом на 01.04.2017 року становить 243 180 гривень еквівалентний 8 400 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля ви можете розрахувати у офіційного дилера Jaguar. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Jaguar.

Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Термін дії спеціальних умов з 1 до 30 квітня 2017 року

 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.