Вікенд під гаслом Porsche

Київ. 25 березня на позашляховому полігоні «Віннер» офіційний дилер Porsche в Києві «Порше Центр Київ Аеропорт» влаштував тест-драйв на автомобілях Cayenne та Macan в умовах бездоріжжя.

Гостями закритого заходу були клієнти «Порше Центр Київ Аеропорт». Захід почався з теоретичної частини, протягом якої присутні отримали інформацію про тестовий парк, особливості маршруту та систем автомобіля для тестування. Після короткого брифінгу запрошені попрямували на спеціальну територію для тест-драйву.

Траса, побудована згідно зі стандартами виробника Porsche AG, включала 5 перешкод. Демонстрація роботи системи курсової стійкості Porsche Stability Management (PSM) та системи активного повного приводу з перемінним розподілом крутного моменту Porsche Traction Management (PTM) відбувалась за допомогою швидкісного проходження 7 поворотів на змієподібній доріжці довжиною 500 метрів. Бездоганну прохідність автомобілі продемонстрували під час проходження заповненого водою рову 15 метрів завдовжки та 30 см глибиною.

Одним із найбільш хвилюючих перешкод стало подолання гори висотою 15 метрів, яку треба було об’їхати з обох боків під кутом 30 градусів, дістатись вершини під кутом 48 градусів та спуститись під кутом 28 градусів. Гості із захватом та легкістю долали перешкоду завдяки роботі системи Porsche Hill Сontrol.

На фініші траси учасників зустрічали вісім ям глибиною 50 см, розташованих в шаховому порядку. Майданчик викликав справжній фурор для учасників та споглядаючих.

Учасники тест-драйву мали нагоду випробувати бездоріжжя на дизельних та бензинових версіях Cayenne та Macan. Незважаючі на різногабаритність автомобілів, складні перешкоди з легкістю підкорились, а учасники заходу на власному досвіді переконались у безперечних ходових якостях та абсолютному комфорті спортивних кросоверів.

На cтатичній експозиції увагу гостей привертали Macan S Diesel за програмою Porsche Approved та Macan Turbo золотистого кольору від ателье Porsche Exclusive. Гості заходу отримали чудову нагоду ознайомитись з унікальними програмами та послугами від «Порше Центр Київ Аеропорт» та поспілкуватись з представниками автосалону, які надали професійні консультації з цікавих для гостей питань.

Гарний настрій підтримували вишуканий кейтеринг та безалкогольні напої. Для маленьких гостей заходу було обладнано дитячий куточок з яскравими книжками та розмальовками.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.