Випробування борони Kockerling Rebell Classic T на полях Запорізької області

Нещодавно фахівці компанії АМАКО випробовували легку дискову борону Kockerling Rebell Classic T 800 з шириною захвату 8,0 м на полях ТОВ «Ольвія», що знаходиться в с. Чкалове Приазовського р-ну Запорізької обл. Підприємству після збирання озимого ячменю потрібно було провести лущення стерні.

Дана борона агрегатувалася із колісним трактором Massey Ferguson 8737, який має максимальну потужність 370 к.с. і володіє рядом переваг перед тракторами конкуруючих брендів в своєму класі. Зокрема, це і один з найнадійніших двигунів AGCO Power з робочим об’ємом 8,4 л, що має систему керування навантаженням, і автоматична гідромеханічна трансмісія з роздільною ванною робочої гідравліки й трансмісії, і режим керування трансмісією «DTM», що забезпечує максимальне тягове зусилля та відмінну економію палива.

Борону було випробувано в діапазонах від 6 до 12 см, після чого головний агроном господарства вибрав подальший обробіток глибиною 6 см. В даному режимі трактор працював на швидкості 14,5 км/год з витратою палива 4,7 л/га.

Як результат, рівномірно вирізано і розподілено пожнивні рештки на всю ширину захвату. Тому вкотре підтверджується той факт, що дискова борона Kockerling Rebell Classic T забезпечує якісний обробіток з одночасним перемішуванням землі та рослинних залишків навіть при пересушених чи надмірно вологих ґрунтових умовах. Одночасно з тим пружинні стійки кріплення дисків гарантують роботу без забивання навіть при великій кількості пожнивних залишків та не несуть на собі амортизаційних витрат.

* Стосовно будь-яких консультацій чи придбання техніки звертайтеся до найближчого регіонального представництва компанії АМАКО.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.