Volkswagen Amarok отримав почесну нагороду “Кращий пікап 2018 року”

Після 2010 року Amarok вже вдруге вдалося переконати членів європейського журі, до складу якого входять журналісти авторитетних автомобільних видань.

Ліон/Ганновер, 23 листопада 2017 року – Volkswagen Amarok отримав міжнародну нагороду «Кращий пікап 2018 року» (IPUA 2018).

Журі відзначило Amarok як автомобіль, що втілює принцип «work hard, play hard» та є основним елементом сегменту пікапів. Журі високо оцінило виразний дизайн, надзвичайно приємні на дотик елементи інтер’єру, іншими словами – якість виконання. А також еталонну просторість подвійної кабіни з місцем для п’яти осіб та її сучасне оформлення. Сидіння ergoComfort з відзнакою AGR для водія та пасажира спереду також вразили журі, члени якого на додачу підкреслили унікальну 8-ступеневу автоматичну трансмісію та широкий вибір двигунів V6.

Amarok вже отримував нагороду IPUA у 2010 році, і таким чином, став єдиним пікапом, який був удостоєний цього почесного звання двічі!

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.