З кожним днем літа стає все спекотніше та гарячіше, а вигоди в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» стає все більше !

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» разом з Porsche Finance Group оголошуємо спільну акцію для VW Golf , який можна вигідно придбати у лізинг або кредит з подвійною перевагою: ставкою 9,99% та гарантованим страховим полісом КАСКО на перший рік фінансування!

Термін дії акції  12 червня до 31 липня 2017 року
Вид фінансування фінансовий лізинг чи кредит у гривні
Термін фінансування до 60 місяців
Аванс Від 20% вартості авто
Процентна ставка 9,99% річних на перші 12 місяців фінансування

 

Перейшовши за посиланням, ви зможете обрати автомобіль, що доступний в кредит чи лізингhttp://www.karpaty-autocenter.com.ua/shop/cars-volkswagen/ .

Для того, щоб вигідніше отримати автомобіль скористайтесь послугою «Trade-In» – обміняйте свій вживаний автомобіль на Новий Golf з фінансуванням! Оцінена вартість Вашого автомобіля може стати авансовим внеском.
Користуючись послугою «Trade-In» Ви отримуєте переваги:

  1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового Volkswagen Golf потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.
  2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення – ці турботи ми візьмемо на себе.
  3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза – всі ці турботи бере на себе автосалон.
  4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.
  5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Використавши послугу Trade-In маєте можливість отримати ДОДАТКОВИЙ БОНУС – 25 000 грн. тільки до 30 червня 2017 р.

Деталі отримання акційного VW Golf зможете отримати в автосалоні «КарпатиАвтоцентр», за адресою вул.Енергетична 2В або за тел. (0372) 543-888, 096 374 44 5, 050 374 44 55.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ