Знижка на повне полірування автомобіля та нанесення захисного покриття!

Автосалон Subaru ВіДі-Стар підготував для Вас привабливу акційну пропозицію, яка покликана дати Вам можливість отримати якісний сервіс за прийнятною ціною!

У період з 14.06.2017 по 31.08.2017 для Вас діє:

•             Знижка 25% на повне полірування автомобіля та нанесення захисного покриття

Цех кузовного ремонту Subaru ВіДі-Стар оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє виконувати високоякісний ремонт будь-якої складності.

Оформити Запис на СТО – http://subaru-vidi.com.ua/tools/order/

За більш детальною інформацією звертайтесь до консультантів кузовного центру Subaru ВіДі-Стар за телефоном (044) 501 03 30 або безпосередньо за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а, с.Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна.

Ласкаво просимо!

*Знижка діє на послуги повного полірування автомобіля та нанесення захисного покриття і складає 25 % від попередньої ціни послуги і не росповсюджується на витратні матеріали, які будуть використання при наданні відповідних послуг. Дані знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями, та за умовами Акції бали по Бонусній програмі лояльності «ВіДі Автосіті» на картки клієнтів не нараховуються. Термін дії знижки: з 14 червня по 31 серпня 2017 року в ТОВ «ВіДі-Стар» за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а, Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна. Для отримання більш детальної інформації про надання знижок звертайтесь до консультантів Відділу кузовного сервісу за телефоном (044) 501 03 30 (Вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку).

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.