У Харкові застосували унікальний пожежний автомобіль вартістю $500 000

08 апреля 2022, 21:00
У Харкові застосували унікальний пожежний автомобіль вартістю $500 000

Учора, 7 квітня, в одному з торговельних центрів Харкова сталася масштабна пожежа площею близько 2300 м кв. На його локалізацію та ліквідацію було кинуто 18 од. техніки та 80 рятувальників.

Стосовно автомобілів, то тут були задіяні пожежні автоцистерни, зокрема українського виробництва – компанії Tital, на шасі MAN TGM 4х4, а також підприємства «Пожмашина», на повнопривідному шасі МАЗ.

Також надав неоціненну допомогу та багатофункціональний пожежний автомобіль DG54/M1 на шасі Mercedes-Benz Actros 4146 (8х4). У ньому поєднані 54-метровий колінчастий витяг фірми XCMG і цистерна ємністю 10 000 л.

В Україні працюють три такі вогнеборці, вартість кожного близько півмільйона доларів. Ці машини прийшли до нас у рамках безкоштовної допомоги від уряду КНР у грудні 2019 р. Загалом із Китаю нам доставили 52 од. техніки на загальну суму 318 млн. грн.

ВІДЕО дивитися ТУТ

Читать следующую статью
Листайте вниз чтобы увидеть еще статьи подвійна стрілка вниз