На офіційній церемонії, що відбулася 7 січня в приміщенні компанії Jost Group в м. Ерсталь (Бельгія), IVECO передала у її власність 30 нових вантажівок Stralis NP. Загальновизнаний лідер європейського транспортного та логістичного ринку планує до 2020 року перевести 35% свого автопарку на скраплений природний газ (LNG).
Нові вантажівки замінять дизельні транспортні засоби (що досягли віку 4 років) автопарку компанії, який налічує 1400 вантажних автомобілів (до цього переліку входять 132 вантажівки Stralis, 2 з яких працюють на стисненому природному газі (CNG)).
Під час проведення церемонії Джон Венстра, комерційний директор IVECO Benelux, заявив: «Jost Group поставила перед собою чіткі цілі щодо забезпечення екологічної стійкості, і її вибір на користь вантажівок Stralis NP демонструє довіру до природного газу як до ефективного рішення у сфері використання екологічно чистого транспорту. Ми дуже задоволені тим, що вони довірили компанії IVECO модернізацію свого автопарку, визнаючи наш передовий досвід у цій галузі та наші дилерські навички в підтримці транспортних компаній, які використовують у своїй роботі природний газ.
Завдяки зниженому споживанню газу, нові вантажівки Stralis NP допоможуть суттєво скоротити експлуатаційні витрати. Згідно з розрахунками, що були виконані за допомогою застосунка Michelin MyBestRoute, цього буде досить, щоби повернути вкладені інвестиції в екологічно чисті технології виробництва вантажівок і будівництво власних заправних станцій, а це, своєю чергою, забезпечить захист нашої планети та нашого здоров’я!»
Використовуючи вантажівки Stralis NP, компанія Jost Group зможе надавати екологічні транспортні послуги з вражаючим зниженням вмісту твердих частинок на 99%, а також скороченням рівня викидів оксиду азоту (NO2) на 90%, порівнюючи зі стандартами Євро VI. А в разі застосування екологічно чистого біометану викиди вуглекислого газу (CO2) зменшаться на 95%.
Окрім екологічних переваг, нові вантажівки Stralis NP також забезпечать суттєву економію коштів. Вантажні автомобілі IVECO використовують лише один тип пального, оснащені системою з потужністю 460 к. с. із подвійними резервуарами для LNG. Ці вантажівки розроблені з використанням передових технологій, спрямованих на забезпечення енергоефективності, що дає змогу зменшити обсяги споживання пального до 15%, а також на 9% скоротити загальні експлуатаційні витрати, порівнюючи з дизельними вантажівками.
-
Событие 10 апреля 2026 20:20Как был отреставрирован уникальный грузовик КрАЗ-222Одна из наиболее знаменательных дат в истории Кременчугского автомобильного завода, да и всего украинского автопрома – 10 апреля 1959 года. Именно в этот день изготовили два самых первых автомобиля предприятия. Это были самосвалы КрАЗ-222 «Днепр». А до конца года выпустили уже 394 таких машины. Как ни печально, но к началу 2000-х гг. в эксплуатации уже не сохранилось ни одного из кременчугских грузовиков ранних серий. И потому в 2003 году руководство Холдинговой Компании «АвтоКрАЗ» приняло решение о воссоздании истории предприятия в образцах автомобилей, которые некогда сходили с главного конвейера завода. После этого развернулись напряженные поиски в различных уголках страны. И в итоге таки удалось найти самосвал КрАЗ-222, но, правда, он был весь разбит и разукомплектован. К работам по восстановлению этого грузовика привлекли лучших специалистов Управления главного конструктора и экспериментального цеха. Целый ряд узлов пришлось искать на складах различных предприятий. А некоторые детали, которых найти не удалось были изготовлены заново работниками экспериментального цеха. Заметим, что при этом реставраторы добивались максимального соответствия не только конструкторской документации, но и даже технологий изготовления узлов и деталей, которые использовались в 60-е гг. Скрупулезно восстановили и интерьер, и экстерьер машины, вплоть до малейших деталей. Интересно, что на боковинах капота самых ранних самосвалов КрАЗ-222 красовалась хромированная надпись «Днепр». Но уже в 1960 году ее пришлось убрать по «указанию свыше». Видимо, чиновникам не нравилось привязка марки автомобиля к Украине. Да и вообще, тогда в СССР не было принято давать грузовикам имена собственные, обходились только сухими индексами. В полностью обновленном виде первенец марки – самосвал КрАЗ-222 был впервые показан общественности на Международной выставке SIA-2006 в Киеве, где вызвал большой интерес публики. -
Событие 02 апреля 2026 21:00К 130-летию Peugeot – как эволюционировали коммерческие автомобили -
Событие 01 апреля 2026 21:00Как зародился известный производитель грузовиков DAF