У Києві відкрилася виставка ІнтерАгро 2018 (відео)

Autocentre null
Autocentre
Oct 30 09:47 PM
1

У столичному МВЦ з 30 жовтня до 1 листопада відбувається 12-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання ІнтерАгро 2018. У цьому році вона представницька як ніколи – на площі понад 32 тис. кв. м свою продукцію представляють понад 300 компаній-учасниць із 16 країн.

Експонується високопродуктивна сільськогосподарська техніка понад 1000 різних брендів. Відвідувачі можуть ознайомитися з національними павільйонами Франції та Німеччини, а також колективною експозицією Китаю.

Нагадаємо, що в кінці вересня в Кропивницькому відбулася також  масштабна агропромислова виставка в Україні – AgroExp0 2018, на якій було представлено чимало цікавих новинок.

Організатором «ІнтерАгро 2018» виступив Київський міжнародний контрактовий ярмарок. За підтримки Міністерства аграрної політики України, Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу, Національного агентства з підтримки французької економіки «Бізнес Франс», а також Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки.

Открытие выставки ИнтерАгро

Віктор Шеремета

Віктор Шеремета
Заступник міністра аграрної політики і продовольства України
Кількість учасників виставки ІнтерАгро щороку зростає. Це майданчик, яка дає перспективу розвитку нашим аграріям. Якщо років 20 тому наш фермер приходив на виставку і дивився на нові зразки техніки як на музейні експонати, то сьогодні вже укладають угоди, фермери купують техніку і впроваджують її у своє виробництво. А загалом нова техніка, нова технологія дають прибуток нашим виробникам.

Спецрепортаж: AgroExpo 2018

Завантаження...