<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

До 2040 року половина нових авто будуть електромобілями

Autocentre null
Autocentre
Dec 12 04:35 PM

Лондонська компанія IHS Markit, що здійснює ринкові дослідження в різних сферах економіки, опублікувала прогноз, як розвиватиметься ринок авто у світі до 2040 року. На думку британців, головний тренд на найближчі чверть століття – зростання популярності електромобілів.

Дослідження показало, що до 2040 року навіть за найбільш песимістичними прогнозами 35% всіх нових авто будуть електромобілями. Оптимістичніший сценарій передбачає збільшення частки електрокарів на ринку до 50%.

К 2040 году половина новых авто будут электромобилями

Передумови до стрімкого зростання видно вже зараз. У розвиток електрокарів вкладають великі гравці ринку. Концерни Daimler, Toyota і Volkswagen Group мають намір вкласти десятки мільярдів доларів у нові електромобілі.

Масштабні інвестиції у виробництво електрокарів сприятимуть не тільки появі нових моделей, а й розвитку технологій. У прогнозі IHS Markit зазначається, що вже в найближчому майбутньому варто очікувати прориву у створенні акумуляторних батарей підвищеної ємності.

Тим часом IHS Markit уже почали детальніше дослідження, присвячене виключно електромобілям. Його мета – визначити, чи зможуть електрокари зробити революцію в транспортній галузі подібно до того, як двигун внутрішнього згоряння змінив людство в першій половині ХХ століття.

Завантаження...