Які вживані автомобілі легко продати на українському вторинному авторинку?

Автобізнес
Сергей Матусяк
Сергей Матусяк
Aug 22 04:45 PM
1

Фахівці консалтингової компанії Auto-Consulting проаналізували, які вживані автомобілі українці купують найчастіше. А отже, ці автомобілі зараз вигідно завозити за зниженими акцизами, щоб потім було легко їх перепродати на вторинному ринку.

avtobazar

Залежно від віку рейтинг фаворитів ввезення вживаних автомобілів є таким:

До двох років

Toyota Camry, Corolla, RAV4, Highlander та Land Cruiser Prado, Volkswagen Golf, Passat, Touareg, BMW X5 і Audi Q7, Mazda6.

3-5 років

Volkswagen Polo, Ford Focus і Volkswagen Passat, Toyota Camry і Corolla і Ford Fiesta, Volkswagen Touareg і Golf і Toyota Land Cruiser Prado.

6-7 років

Volkswagen Passat, Ford Focus і Toyota Corolla, Volkswagen Golf, Lexus RX, Toyota Land Cruiser Prado, BMW X5, Renault Megane, Honda Accord, Mercedes-Benz Е-клас (кузов W212), BMW 5-серії, Audi 6 і Toyota RAV4.

Варто зазначити, що і в цій, і в інших вікових категоріях заслуженою популярністю на вторинному ринку користуються моделі KIA, Hyundai, Nissan, Skoda, Mitsubishi, Chevrolet, SsangYong та Geely. Але їх (так само, як ЗаЗзи і ВаЗи) навряд чи завозитимуть до нас із Західної Європи. Хоча б тому, що і в Україні ціни на авто цих марок помірні. І при перепродажу на них багато не заробиш. А якщо везти для себе, економія, найімовірінше не перекриє витрачених зусиль.

Ще одне застереження – про Toyota Land Cruiser і Toyota Prado. Ці моделі, якщо і будуть до нас везти за зниженими акцизами, то не з Європи, а з Арабських Еміратів.

Сергей Матусяк
Автор
Сергей Матусяк
Главный редактор журнала «Автоцентр»
Завантаження...