<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Китайська Tesla Model 3 вийшла кращою за американську

Autocentre null
Autocentre
Nov 14 03:56 PM

У Китаї стартувало виробництво Tesla Model 3. Випускають електрокари на новій гігафабриці в Шанхаї. Вже перші огляди авто китайської збірки засвідчили, що вони відрізняються від «американців», причому в кращий бік.

Китайская Tesla Model 3 получилась лучше американской

Виявилося, що якість збірки в Китаї краща, ніж у США. Про це розповів журналіст Янг Чанг, який володіє американською Tesla Model 3 і вивчив її аналог з Піднебесної.

Китайський електрокар приємно здивував меншими зазорами між кузовними панелями, тоді як у США часто скаржаться на різні зазори правого і лівого крила. Набагато краще і лакофарбове покриття (у американських Model 3 відзначалися проблеми з його якістю).

Китайская Tesla Model 3 получилась лучше американской

Крім того, Янг Чанг відзначив кращу шумоізоляцію у китайських авто. Хоча є і суттєвий недолік: у Піднебесній електрокар дорожче – від 50 тисяч доларів проти $ 40 тис. у США (дані без урахування державних пільг і субсидій).

Tesla поборется с немецкими автопроизводителями на их поле
Читайте также 13 Ноя 2019, 14:29
Tesla поборется с немецкими автопроизводителями на их поле

Кращу якість Tesla Model 3 з Китаю Янг Чанг пояснює високою культурою виробництва в Шанхаї і кваліфікованою робочою силою. Воно й не дивно, адже там же розташовані заводи Volkswagen і General Motors.

Завантаження...