<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Талони на пальне від ОККО: оновлений вигляд та нові можливості

Autocentre null
Autocentre
Jul 2 01:21 PM

Талони від ОККО – це зручний спосіб розрахунку за пальне за фіксованою ціною, яка є незмінною з моменту придбання талону протягом всього визначеного терміну дії. Номінал залишається звичним для клієнтів – 10, 20 та 50 літрів.

Особистий кабінет ОККО-онлайн надає можливість купити талони нового зразка просто за допомогою банківської карти, управляти, контролювати та отримувати звітність по використаних і невикористаних талонах. Крім того, особистий кабінет дає скористатись гнучким функціоналом паливного талону зі змінним номіналом. Він може коливатись від 2 до 300 літрів. Перевага таких талонів – у  можливості використання друкованого або ж з пред’явленого талону з мобільного телефону.

ОККО

Аби скористатися всіма перевагами оновлених талонів, варто пам’ятати, що їх можна придбати, уклавши угоду, лише в офіційних представництвах компанії. Це дозволить клієнтам уникнути будь-яких шахрайських дій.

Звертаємо вашу увагу, що талони попереднього виду є дійсними на всіх АЗК мережі ОККО до кінця строку їх дії.

Мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує близько 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 38 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діє 10 нафтобаз і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Завантаження...