Tesla Model 3 або дизельна BMW 3 Series — хто краще

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 10, 2019 08:50 AM

Tesla Model 3 — електромобіль початкового рівня американського автовиробника. Але порівняно з багатьма іншими EV ця машина все одно виявляється кращою. Власники Nissan Leaf або, наприклад, Toyota Prius сприймають Тесла Модел 3 як еволюційний ступінь.

Тому багато хто із задоволенням на неї переходить, насолоджуючись динамічними показниками і збільшеним запасом ходу. Однак і чимало колишніх власників BMW 3 Series також переходять на Теслу.

Tesla Model 3

Власне, Model 3 саме в аудиторію БМВ 3 серії і цілилася. І, схоже, влучила. На цьому тлі InsideEVs порівнює ці два автомобілі, при цьому баварський седан оснащений дизельним двигуном.

BMW 320d отримала турбомотор об’ємом 2 л потужністю 187 к.с., в парі з яким тут працює автоматична КПП у структурі задньопривідної трансмісії. Навпроти — 235-сильна Tesla Model 3 Standard Range Plus.

Как 71-летняя бабушка ускоряется на Mercedes-AMG G63 и BMW 8
Читайте также 04 Сен 2019, 20:00
Как 71-летняя бабушка ускоряется на Mercedes-AMG G63 и BMW 8

Цікаво, що, незважаючи на меншу потужність і необхідність розкручувати турбіну, БМВ виявилася більш динамічним автомобілем, а її керованість — чутлива і точна. Але в підсумку фахівці обрали електрокар — Тесла зручніша, економічніша і дешевша в експлуатації. Експерти вирішили, що ці характеристики важливіші в повсякденному режимі.

Tesla Model 3

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...