УНІКАЛЬНА КРЕДИТНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТМОБІЛІ SUBARU

Autocentre null
Autocentre
Nov 21, 2019 04:02 PM

Вже зараз ви маєте чудову нагоду стати власником нового Subaru, скориставшись однією з найвигідніших на ринку України кредитних пропозицій – 0.01% річних до 5 років.

Унікальна кредитна пропозиція за програмою Subaru Finance діє на весь модельный ряд Subaru, а саме на: Forester, XV, Outback.

Одна з переваг нової кредитної пропозиції від Subaru Finance – можливість покупки автомобіля на термін від одного до п’яти років з фіксованою процентною ставкою 0.01% при первинному внеску від 20%. Не пропустіть унікальну можливість придбати новий автомобіль Subaru на найвигідніших кредитних умовах!

Деталі дізнавайтеся у продавців-консультантів: +380445030330

* Пропозиція дійсна з 4 листопада 2019 року. Розуміється фінансування придбання автомобілів Subaru (Forester, Outback, XV) за умови сплати від 70% вартості автомобіля при ставці 0,01% річних, строком до 60 місяців реальна річна процентна ставка становить 0,09%. Ставка річних відсотків вказана без урахування комісій, витрат на страхування, зборів до Пенсійного фонду України та інших обов’язкових платежів, необхідних для купівлі, реєстрації, обтяження автомобіля. Кількість автомобілів обмежена. Кредитує АТ “Ощадбанк”. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011р. Акція поширюється на автомобілі, що придбаваються в офіційному дилерському центрі ТОВ “ВІДІ-Стар”.

Завантаження...