Volkswagen пообіцяв випустити 22 млн електромобілів за 10 років

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Mar 13 12:17 PM
1

У Volkswagen Group неймовірно амбітні плани! До 2028 року концерн планує очолити сектор електромобілів на світовому ринку. Цьому посприяє нова модульна платформа MEB, яка вже готова до серійного виробництва і розроблялася спеціально для електромобілів. Первістком стане хетчбек VW ID Neo, за ним – електромобіль SEAT el-Born. А потім з’явиться серійна Skoda Vision iV, яка разом з іспанським прототипом красувалася на Женевському автосалоні.

Раніше німецька компанія повідомляла про плани випустити 15 млн електромобілів за найближчі десять років. Згідно з оновленою стратегією, ця кількість тепер становить 22 млн за той же термін, а кількість запланованих моделей EV з початкових 50 збільшилася майже до 70.

volkswagen

Йдеться про глобальні розробки, які поширяться на модельний ряд VW, Audi, Skoda і SEAT. Але німці також планують пропонувати іншим автовиробникам використовувати свої напрацювання для виробництва власних електромобілів.

Насамперед це стосується Ford, з яким Фольксваген останнім часом тісно співпрацює. Не варто унеможливлювати залучення й інших брендів.

volkswagen

Наразі половину глобального ринку електромобілів контролює Tesla, але Volkswagen має намір змінити розподіл сил завдяки масовішим і доступнішим пропозиціям. Але розкішні електрокари теж будуть — за це відповідає Ауді і  майбутній електричний седан Фольксваген, який певною мірою стане наступником VW Phaeton.

Очередной сбой Tesla Model S утопил электромобиль в реке (видео)
Читайте также 12 Мар 2019, 16:32
Очередной сбой Tesla Model S утопил электромобиль в реке (видео)
Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...