<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Міноборони спростувало звинувачення КК «Київавтодор» у руйнації асфальту танками

Autocentre null
Autocentre
Aug 20 05:00 PM

Минобороны опровергло обвинение КК «Киевавтодор» в разрушении асфальта танками

У відповідності до існуючих вимог експлуатації, вся важка броньована техніка, яка бере участь у військовому Параді, а це танки Т-64БМ «Булат», зенітні ракетні комплекси «Бук» та дивізійні самохідні гаубиці «Мста-С» (від 36 до 45 тонн) забезпечені асфальтохідними гусеницями, які не залишають слідів на асфальтному покриті.

Інша гусенична техніка, а це бойові машини піхоти, десанту та полкова самохідна гаубиця 2С1 “Гвоздика” вважаються легкою броньованою технікою, на яку у відповідності до технічних вимог не передбаченні асфальтохідні гусениці. Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може нанести шкоду якісному асфальтному покриттю, а лише залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту.

Таким чином, якщо асфальтне покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в якості дорожнього покриття, говориться у повідомленні Міноборони на сторінці у Фейсбук.

Завантаження...