<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Курйозна ДТП: Tesla Model S звалилася на дах Мерседеса

Autocentre null
Autocentre
Nov 1 08:45 AM

Аварія сталася в північному передмісті Лондона. Водій Tesla Model S втратив керування на перехресті з круговим рухом і вилетів з дороги. Авто пролетіло щонайменше 10 м і перемахнуло через паркан.

Курьезное ДТП: Tesla Model S свалилась на крышу Мерседеса

За парканом стояв автосалон Мерседес. Двотонний електрокар Тесла приземлився просто на дах нового Mercedes-Benz E-Class 2017, а потім влетів у скляну стіну шоу-руму Smart.

На щастя, у ДТП ніхто не постраждав – водія і пасажира Tesla Model S врятували подушки безпеки. Сам електромобіль серйозно постраждав: його передня частина знищена, і навряд чи авто можна відновити. Найімовірніше, також буде утилізовано седан Mercedes-Benz E-Class, адже його дах серйозно деформувався.

Причини аварії поки що не називають. За однією інформацією водій Tesla Model S був напідпитку, за іншою – він не впорався з керуванням, на великій швидкості. Автопілот Тесла в цьому разі, найімовірніше, був відключений.

Завантаження...