<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Легендарну Lamborghini розбили вщент одразу після купівлі (фото)

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 13 11:35 AM

Знамениті суперкари кінця минулого століття – дуже цікаві і неоднозначні автомобілі. Вже тоді вони починали боротися з жорсткими екологічними стандартами, але залишалися дуже потужними і доволі небезпечними машинами. Згадати хоча б Lamborghini.

Звісно, і сьогодні цей виробник відрізняється нетривіальним стилем і яскравим іміджем. Але в дев’яностих це було щось особливе! Пам’ятаєте Lamborghini Diablo? Мабуть, ексцентричнішою моделлю була тільки Lamborghini Countach.

Lamborghini

Що ж, така репутація дісталася італійським суперкарам не просто так. Покупців підкорив бунтарський стиль і божевільний дизайн, а ранні задньопривідні версії Diablo буквально лякали своєю керованістю.

Lamborghini

Ще б пак: V12 об’ємом 5,7 л і потужністю 485 к.с. (580 Нм) — чудовий двигун, який без будь-яких електронних помічників водія створював доволі тривожну їзду. Так і сталося з одним із власників Ламборгіні в Австралії, який зовсім недавно придбав машину мрії.

Первый гибрид от Lamborghini: живые фото и видео из Франкфурта
Читайте также 11 Сен 2019, 12:10
Первый гибрид от Lamborghini: живые фото и видео из Франкфурта

Мабуть, він не впорався з керуванням. Автомобіль вилетів з дороги і, схоже, встиг зробити оберт навколо своєї осі, адже ми бачимо пошкодження по всьому кузову. На щастя, водій і пасажир не дістали серйозних травм. Але відновлення авто – під сумнівом. До речі, що ще образливіше – новий власник купив автомобіль зовсім нещодавно.

Lamborghini

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...