<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Власник Tesla Model 3 написав Ілону Маску після жорсткої ДТП

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 18 04:55 PM

До електрокара сучасні автомобілісти пред’являють низку вимог: такий автомобіль має бути практичним, технологічним, мати великий запас ходу і високі динамічні характеристики. Більшою мірою Tesla Model 3 відповідає цим критеріям.

Але ж потрібна ще й безпека. Електромобілю, як і будь-якій іншій машині, необхідний міцний кузов. У нещодавній ДТП у Швейцарії Тесла Модел 3 потрапила під удар 7,5-тонної вантажівки, водій якої на швидкості 60 км/год пропустив червоний сигнал світлофора.

Tesla

У підсумку американський електромобіль, звісно, сильно постраждав і став непридатним. Від зіткнення його відкинуло в стовп, що призвело до серйозних пошкоджень ще й з правого боку. Але водій, 33-річний німець Тобіас Фрей, вцілів.

Дизель в помощь: что вытворяет Tesla Model S на Нюрбургринге
Читайте также 16 Сен 2019, 16:10
Дизель в помощь: что вытворяет Tesla Model S на Нюрбургринге

Після цього він звернувся в Твіттері до Tesla і Ілона Маска з вдячністю за те, що вони створили такий міцний автомобіль, який врятував його життя. Також він опублікував відеозапис ДТП і вибачився за розбитий екран ноутбука, але це не завадить перегляду.

— TFM3 (@TFM312) September 15, 2019

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...