З автомобілів українців злодії почали знімати навіть двері (фото)

Autocentre null
Autocentre
Oct 25, 2019 03:37 PM

До недавнього часу автовандали промишляли лише “дрібними” комплектуючими – з машин знімали оптику, скло або колеса. Але тепер вони дісталися і до великих вузлів автомобілів. Так, нещодавно в Харкові зі свіжого кросовера Nissan X-Trail / Rogue зняли двері.

Як повідомляє телеграм-канал ХС Харків, автомобіль був припаркований біля станції метро імені О.С. Масельського. Судячи з розкиданих осколків біля авто, щоб дістатися салону, зловмисники розбили скло водійських дверей. Після цього вони пробралися всередину Ніссана і здійснили задумане.

При цьому метою злодіїв були саме двері з лівого боку машини: найімовірніше, вони їм знадобилися для відновлення іншого X-Trail / Rogue (наприклад, для битка зі США – останнім часом в Україну активно завозять з-за океану списані X-Trail, які там продаються під назвою Rogue). Один комплект дверей для такого кросовера коштує близько 2000 доларів.

Також не виключено, що злочинці заразом могли прихопити щось з моторного відсіку – на фото можна бачити прочинену кришку капота.

Завантаження...