Штрафів не уникнути: порушників ПДР в Україні ловитимуть по-новому

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 8 02:18 PM
1

Минуло лише сто днів відтоді, як в Україні почала працювати система автоматичної фіксації порушень ПДР, а кількість аварій і смертність у них уже скоротилися. У зв’язку з цим, за словами заступника міністра МВС Антона Геращенка, мережу КАФів  і далі розширюватимуть. До кінця року кількість камер зросте до 220 одиниць, а до 2023 року — перевищить позначку в 400 одиниць. Для окремих випадків придумали ще радикальніші заходи.

Далеко не всі українські автомобілісти дотримуються правил. Деякі просто пригальмовують перед камерами, а потім знову розганяються, значно перевищуючи дозволену швидкість, тим самим провокуючи створення ДТП і наражаючи на небезпеку себе та інших учасників руху. Саме тому в МВС ухвалили рішення задіяти ще один спосіб боротьби з порушниками на дорогах.

Йдеться про фіксацію порушень руху з поліцейського автомобіля, або про так звані «фантомні патрулі». Для цього всі патрульні авто будуть обладнані спеціальними приладами, які дають змогу фіксувати правопорушення, що відбуваються навколо машини. Серед них — перевищення швидкості іншими автомобілями, що рухаються в попутному або в зустрічному напрямку, навіть коли поліцейська машина перебуває в русі.

Повлияла ли автофиксация на уровень аварийности в Украине: статистика от МВД
Читайте также 09 Июл 2020, 12:30
Повлияла ли автофиксация на уровень аварийности в Украине: статистика от МВД

“Зараз закуповуємо 4 тестові програми, тендер уже оголошено. На майбутню програму 2021-2023 року закладена купівля 300 таких приладів”, — розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...