<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

CМАРТ ДРАЙВ - cплачуй, як водиш

Autocentre null
Autocentre
Dec 23 12:00 PM
5134

Новий продукт від страхової компанії ARX – Автоцивілка «СМАРТ ДРАЙВ», набирає обертів і має попит у клієнтів. Його основними перевагами є справедлива ціна за гарне водіння (що означає значну знижку) і можливість поліпшити свої водійські навички.

Щоб скористатися продуктом, в першу чергу необхідно завантажити на смартфон мобільний додаток «Smart Drive» і зареєструватися в ньому. Додатковим бонусом від ARX є те, що додаток дає можливість всім водіям, навіть без укладення договору, перевіряти якість свого водіння.

За листопад-грудень додаток “Smart drive” було завантажено понад 1000 разів (доступно для Android і Apple). В українських App Store і Google Play додаток “Smart Drive” зараз знаходиться на перших позиціях.

Вячеслав Гавриленко, член Правління ARX, зазначає: “Схоже, що наш новий продукт«СМАРТ ДРАЙВ » знайшов відгук серед клієнтів. Зростає кількість завантажень і кількість клієнтів, які купують продукт. І це поки тільки онлайн продаж. Продукт повністю в тренді діджіталізаціі: він дозволяє як повністю дистанційно і дуже оперативно укласти договір, так і отримати якісне врегулювання в найкоротші терміни в віддаленому режимі.

Покриття підібрано оптимально, з урахуванням потреб тієї категорії автовласників, які не готові до придбання повного КАСКО. Пакет автострахування «СМАРТ ДРАЙВ» включає в себе міні-Каско, ОСАГО і ДГО.А за допомогою мобільного додатку прокачуються водійські навички й підвищується безпека водіння, що є додатковим бонусом! ”

Додаток «Smart Drive» завантажується абсолютно безкоштовно, як уже зазначалося, договір страхування не потрібен. Після реєстрації водій зможе моніторити основні показники свого водіння: швидкість, маневри, прискорення, гальмування і використання телефону за кермом. За кожну поїздку нараховуються бали.  На підставі отриманих балів і пробігу, після укладення договору, може бути нарахована знижка на наступні частини платежу.

Детально про продукт тут:

https://arx.com.ua/ru/produkty/avtotsyvilka/avtotsyvilka-smart-drive

Для безкоштовного тестування програми прямі посилання вказані нижче.

Завантаження...