У мобільний додаток "Дія" додали поліс автострахування ОСАЦВ

Страхування
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
May 13 08:55 AM
880

Мобільний додаток “Дія”, який запустили в Україні в лютому цього року, дає змогу українцям користуватися електронними копіями документів. А щодо автомобілістів, то до сьогодні в додатку було доступно водійське посвідчення і техпаспорт. Тепер же до зазначених документів приєдналася і автоцивілка.

Удостоверение личности в карантин: нужно ли водителям брать с собой паспорт
Читайте также 08 Апр 2020, 10:41
Удостоверение личности в карантин: нужно ли водителям брать с собой паспорт

Щоб автоцивілка відображалася в додатку “Дія”, необхідно його оновити до версії 1.7.2. За даними Мінцифри, принцип дії нової послуги такий. Мобільний додаток робить запит за номером авто в систему МТСБУ про наявність страховки і, якщо поліс дійсний, то в меню техпаспорта відображається «страховий поліс дійсний». Якщо поліс прострочений, то в меню висвічується жовтий рядок із написом «страховий поліс недійсний».

Перевірити поліс автоцивілки можна з будь-якого мобільного пристрою, де встановлено додаток “Дія”. Для цього потрібно ввести відповідний QR-код із техпаспорта. Тобто, страховий поліс буде доступний тільки власникам авто. Це зроблено з метою безпеки, щоб треті особи не змогли отримати доступ до даних користувача.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...