<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Міністерство внутрішніх справ пропонує українцям інспектувати сервісні центри

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Oct 10 02:50 PM

Як повідомляє прес-служба  Головного сервісного центру МВС, тепер кожен може стати так званим таємним клієнтом для оцінки якості обслуговування та надання послуг. Наразі програма є пілотною, але через місяць пошириться за межі Києва на всю Україну.

Керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій пояснює: «Ми вперше запускаємо проект «Таємний клієнт», завдяки якому громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури і вплинути на перебіг розвитку реформи в напрямку сервісу. Наша мета – отримати незаангажовані відгуки як спеціально підготовлених людей, які перевірятимуть, так і пересічних громадян, щоб поліпшити якість надання послуг. До нас щороку звертаються близько 4 000 000 людей, їхня думка важлива, якщо ми прагнемо довіри між закладом та суспільством».

Сервисный центр мвд

Щоб стати таємним клієнтом, необхідно відвідати СЦ МВС і отримати реальну послугу, а після цього заповнити і надіслати анкету учасника. Наразі в програмі беруть участь п’ять столичних Сервісних центрів (список нижче), але згодом таємно протестувати можна буде будь-який на території України.

  • Пр. Степана Бандери, 26 В (ТЦ «Metro»);
  • Вул. Павла Усенка, 8;
  • Столичне шосе, 104;
  • Вул. М. Грінченка, 18;
  • Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 110-А.

Під час візиту таємний клієнт може оцінити роботу всіх співробітників Сервісного центру МВС і якість всіх послуг, що надаються, організацію роботи установи загалом і навіть доступність інформації на сайті.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...