На Гран-прі Австрії Себастьян Феттель розбився на 300 км/год (+ВІДЕО)

Четырехкратный чемпион Формулы-1 Себастьян Феттель неудачно отпраздновал свой 29-й день рождения. 3 июля именинник разбил свой Ferrari на Гран-при Австрии.

На Гран-прі Австрії Себастьян Феттель потрапив в аварію на 300 км/год: відео аварії

Чотириразовий чемпіон Формули-1 Себастьян Феттель невдало відсвяткував свій 29-й день народження. 3 липня іменинник розбив свій Ferrari на Гран-прі Австрії, повідомляє «Обозреватель».

Інцидент стався на 26-му колі перегонів. На стартовій прямій, де швидкість досягає 300 км/год, у Феттеля несподівано тріснула задня покришка. На щастя, німецький пілот зумів уникнути серйозних пошкоджень. Чого не скажеш про болід.

Позбувшись одного гонщика, честь Ferrari до самого фінішу відстоював Кімі Райкконен. У впертій боротьбі фін зумів приїхати на подіум, посівши третє місце. Переможцем перегонів драматично став пілот Mercedes Льюїс Хемілтон, який на останньому колі атакував свого партнера по команді Ніко Росберга. Другим фінішував юний Макс Ферстаппен із Red Bull.