<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Успiх команди Renault Sport Formula One Team у Монреалi

Пресс-служба null
Пресс-служба
Jun 15 04:31 PM

Ніко стартував з 7-го місця на шинах Hypersoft. На 13-му колі він зробив піт-стоп і змінив шини на Supersoft. Карлос почав гонку на 9-му місці на шинах Hypersoft, заїхав на піт-стоп на 14-му колі і поставив новий комплект шин Supersoft.

Renault Sport Formula One Team

Ніко Хюлькенберг:

«Вся команда доклала максимум зусиль, і ми провели хорошу гонку. Десять очок для Кубка конструкторів – це прекрасний результат для нас, і ми збільшили відрив від наших переслідувачів в загальному заліку. Гонка була досить щільною, я втратив позицію на початку, але потім мені вдалося обійти Окона за рахунок піт-стопа. Після цього основним завданням для мене було зберегти шини, що було непросто, так як ближче до кінця з’явилася проблема гранулювання шин».

Renault Sport Formula One Team

Вся команда доклала максимум зусиль, і ми провели хорошу гонку. Десять очок для Кубка конструкторів – це прекрасний результат для нас, і ми збільшили відрив від наших переслідувачів в загальному заліку.

Карлос Сайнс:

«Це був хороший уїк-енд для команди, ми заробили 10 очок для Кубка конструкторів. Ми зробили ще один крок вперед, і у нас був хороший темп в порівнянні з іншими пілотами в середині таблиці. Перед нами стояло завдання дістатися до фінішу в очках, і тому ми задоволені результатами, хоча гонка для нас пройшла в цілому спокійно. Команда виконала велику роботу на цих вихідних, і ми змогли обійти Force India. Ми думали, що зіткнемося з великим гранулюванням шин, але завдяки контролю за їх станом зуміли відігратися».

Renault Sport Formula One Team

Ми зробили ще один крок вперед, і у нас був хороший темп в порівнянні з іншими пілотами в середині таблиці.

Сиріл Абітебуль, директор команди:

«Ми дуже задоволені результатами Ніко і Карлоса в Монреалі. Це правда видатний фініш, враховуючи поточний темп Renault R.S.18 в порівнянні з суперниками попереду нас. Ми задоволені вибраною стратегією піт-стопів, яка допомогла скорегувати не надто ідеальний старт. Десять очок, зароблені в Монреалі, зміцнили нашу позицію в Кубку конструкторів.

Також вікенд продемонстрував злагоджену роботу між командами Вірі і Енстона. Ми змінили налаштування двигуна і шасі, і це спрацювало. Були складнощі в п’ятницю і суботу, але нам вдалося все відновити, включаючи заміну турбіни за годину до кваліфікації, що демонструє чудову командну роботу і зібраність. Зараз ми натхнені підсумками та думаємо над тим, що можна зробити для скорочення відриву від трьох лідируючих команд».

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об’єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п’яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi. Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

Завантаження...