<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Кевін Гарвік виграв перші перегони NASCAR після карантину

Никита Малюгин
Никита Малюгин
May 18, 2020 04:00 PM

17 травня в американському Дарлінгтоні відбувся п’ятий етап NASCAR Cup Series. Отже саме ця  серія перегонів першою повернулася до змагань після карантину. Перемогу в першому посткарантинному етапі здобув ветеран і нинішній лідер чемпіонату Кевін Гарвік.

Новый сезон IndyCar начнется в июне без зрителей
Читайте также 12 Май 2020, 17:00
Новый сезон IndyCar начнется в июне без зрителей

Для гонщика ця перемога стала 50-ю в професійній кар’єрі і першою – в цьому сезоні. Отже, лідер за загальною кількістю залікових балів підтвердив свій статус і на трасі, оскільки був першим на 159 колах із 293. Ця перемога дає йому змогу ділити 12-те місце за кількістю перемог за кар’єру. Компанію йому становлять Нед Джарретт і Джуніор Джонсон.

Також після цих перегонів Гарвік залишився єдиним пілотом, який зміг фінішувати до ТОП-10 у всіх перегонах сезону. Після закінчення змагань Гарвік подякував керівництву серії і команд за те, що перегони взагалі відбулися. Водночас гонщик зазначив, що відчуття від перемоги зовсім не ті, оскільки “тут все аж надто тихо”.

Реально ли купить болид Формулы 1: сколько это стоит
Читайте также 14 Май 2020, 19:30
Реально ли купить болид Формулы 1: сколько это стоит

Алекс Боумен, що фінішував другим, “привіз” Гарвіку 2,154 секунди. Таким чином йому вдалося зберегти свою стартову позицію, що можна назвати успіхом. Оскільки Бред Кеселовскі, який перебував на стартовій решітці на першому місці, фінішував тільки тринадцятим.

Крім Гарвіка і Боумена до ТОП-5 увійшли Курт Буш, Чейз Елліотт і Денні Гемлін. До десятка найкращих потрапили Мартін Труекс-молодший, Тайлер Реддік, Ерік Джонс, Джон Гантер Немечек і Метт Кенсет. Для останнього ці перегони взагалі стали першими в цьому сезоні NASCAR Cup Series.

Наступні перегони NASCAR, але вже в серії Xfinity також відбудуться в Дарлінгтоні. Вони пройдуть у вівторок, 19 травня. Другі – Cup Series – відбудуться наступного дня, а потім NASCAR вирушить у Шарлотт. Там перегони проходитимуть 24 і 27 травня.

Никита Малюгин
Автор
Никита Малюгин
Редактор
Завантаження...