<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Orbit Baby: світовий лідер у виробництві революційних дитячих колясок і автокрісел відтепер в Україні!

Autocentre null
Autocentre
Mar 6, 2021 11:00 AM
8680

Бренд Orbit Baby був створений в 2004 році в Каліфорнії інженерами випускниками Стенфордського університету з метою розробити найбільш інноваційну та саму безпечну коляску для своїх дітей.

Філософія, що орієнтована на користувача з активною життєвою позицією, на використання новітніх і унікальних технологій, виняткових матеріалів та стильний дизайн, забезпечили бренду позицію №1 в США в преміальному сегменті. В останні роки бренд Orbit Baby активно розширює географію своєї популярності,  насамперед в Європі. У березні 2021 року Orbit Baby запускає офіційний старт продажів в Україні

Відмінною особливістю продуктів Orbit Baby є запатентована інноваційна система установки і кріплення модулів SmartHub ™, яка в поєднанні з технологією 3D Rotation ™ дозволяє обертати модулі на 360 °.

Впроваджуючи передові технології в розробку бренд Orbit Baby поклав початок нового погляду на сімейні подорожі і нового способу для немовлят пізнавати світ. Слоган бренду «Досліджуй світ на 360 °».

Модульна система для подорожей Orbit Baby G5 Travel System є еталоном, який заснований на високому дизайні, розкоші та інноваціях!

При створенні колясок Orbit Baby використовується 12 патентів, що забезпечують в першу чергу високий рівень безпеки дитини і комфорт для батьків.

Технології та інженерні рішення при розробці продуктів Orbit Baby дійсно можна порівняти з досягненнями, які використовують в автомобільній та аерокосмічній індустрії.

Трапецієподібна конструкція рами Orbit Baby рівномірно розподіляє силове навантаження, забезпечуючи стабільну і безпечну їзду на будь-якій поверхні.
Запатентована преміальна система підвіски передніх коліс Quadshock ™ відмінно поглинає удари, завдяки використанню еластомеру, забезпечуючи плавну їзду навіть по бездоріжжю. Еластомер – один з кращих матеріалів для поглинання вібрації.
Унікальний трикутний профіль рами з анодованого алюмінію. Надміцний і стійкий до факторів впливу зовнішнього середовища, в т.ч. до корозії.
Легке та компактне тривимірне 3D складання рами однією рукою.
Телескопічна батьківська
ручка з 5-ти ступінчастим регулюванням по висоті в діапазоні 110-118 см.
Легкі і надійні безкамерні шини з E-TPU. Термопластичний поліуретан – матеріал, який  в 3 рази міцніше гуми, а також володіє підвищеними показниками зносостійкості.
У механізмі складання шасі Orbit Baby використовуються шарнірні головки, виготовлені за німецькою технологією igus®. Сферичні наконечники igus® є найбільш прогресивним рішенням за рахунок малої ваги і високої стійкості до корозії, слабких кислот і лугу. Механізм складання шасі може витримати найсуворіші погодні умови, не втрачаючи міцності конструкції при частому використанні.
М’який вкладиш з піни з ефектом
memory і тканини, сертифікованої
Oeko-Tex®, забезпечує максимальний комфорт Вашій дитині.
Три положення сидіння з простим управлінням кута нахилу за допомогою важелів з обох сторін.
Унікальна система FSIP (повний захист від бокового удару) надійно захищає вашу дитину.
Сонцезахисний козирьок з запатентованим тентом Paparazzi Shield ™ з повним покриттям UPF для додаткового захисту.
Запатентована технологія StrongArm ™ для надійної і швидкої установки автокрісла менш ніж за 60 секунд.

Крім постійних інвестицій в технічні розробки бренд особливу увагу приділяє матеріалами, з яких виготовляються продукти Orbit Baby. Всі матеріали піддаються ретельним випробуванням на відповідність якості, безпеки та міцності. Гарантією цього є обов’язкова відповідність матеріалів найжорсткішим вимогам американських і європейських стандартів.

Однак варто зазначити, що характеристики деяких матеріалів, які використовуються при створенні продуктів Orbit Baby багато в чому перевершують галузеві стандарти.

Наприклад, вогнестійкість  матеріалів досягається за рахунок інноваційної технології без застосування небезпечних бромистих або хлористих хімічних речовин, дощовики для модулів Orbit Baby виготовлені з 100% безпечних матеріалів без використання ПВХ. Текстиль для автокрісел – з розкішного матеріалу, унікального за своїми властивостями і характеристиками – мериносової вовни.

Завдяки інноваціям, бездоганній якості та ексклюзивному дизайну Orbit Baby завоював довіру багатьох знаменитостей. Серед клієнтів бренду такі відомі батьки як Барак Обама, Наталі Портман, Кім Кардашьян, Джастін Тімберлейк, Джессіка Альба і ін. Можливо, саме тому коляску Orbit Baby часто називають «коляскою голлівудських селебріті».

Orbit Baby відмінний вибір для тих хто цінує розкіш та функціональність одночасно!

Завантаження...