Мапа заправок для електрокарів в Україні

Електрозаправки в Україні поки що зустрічаються не так часто, як хотілося б. Проте, їх число постійно зростає, так само як і кількість електромобілів в Україні. Тепер уже є, де зарядити електромобіль в Києві, та й можна махнути зі столиці до моря на електричній машині, адже вже є і де зарядити електромобіль в Одесі.

Правда, станції зарядки Тесла, на жаль, поки що велика рідкість. Незважаючи на це, не тільки мережі АЗК встановлюють зарядки для електромобілів Україна, але і все більше мереж готелів і ресторанів. Фактично сьогодні є не тільки електрозаправки в Києві, а й в інших великих містах. Зокрема, є зарядні станції для електромобілів Дніпро і зарядні станції для електромобілів Харків. Що ще важливо – відновити заряд електрокара можна і по шляху до великих міст.

Пункти зарядки електромобілів присутні на багатьох трасах міжнародного значення, тому щоб дістатися з Києва до Одеси або до Львова, так само як і з Дніпра до Києва чи Харкова, не потрібно брати відпустки на тиждень. Вже сьогодні досить прорахувати маршрут руху так, щоб він пролягав через пункти зарядки електромобілів, розташовані на трасах. Ще пару років тому багато задавалися питанням, чи варто купувати електромобіль.

Однією з ключових причин такого питання була нерозвинена інфраструктура заправних станцій для машин на батарейках. Не можна сказати, що сьогодні їх багато, але вони є. Більш того, є точна інформація про те, де в Україні можна зарядити електромобіль. На допомогу – карта заправок для електромобілів Україна.

Карта електрозаправок містить інформацію як про невеликі станціях зарядки, що працюють від побутової мережі, так і швидкісні експрес-зарядки, що дозволяють зарядити електромобіль за лічені хвилини. Але, звичайно, найбільшим попитом користуються зарядки при АЗС, які дозволяють частково заповнити заряд і попутно перекусити.

Що важливо, карта заправок сервісу plugshare.com дає інформацію про заправках електромобілів по всьому світу. Тобто, ви можете навіть прорахувати маршрут руху з України в будь-яку країну світу і, звичайно ж, Європу.


Залиште свої контакті дані:
Залиште своє питання:
Ваші персональні дані залишаться у безпеці
Залиште свої контакті дані:
Місто
  Уточніть зручний час для дзвінка
  Години
  Хвилини
  Залиште свої контакті дані:
  Уточніть зручний час для дзвінка
  Години
  Хвилини
  Залиште свої контакті дані:
  Sample Text
  Залиште свої контакті дані:
  Оберіть авто:
  Уточніть зручний час для тест-драйву:

  Сообщить об опечатке

  Текст, который будет отправлен нашим редакторам: