Mercedes-Benz анонсував eSprinter нового покоління

Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Dec 10, 2020 10:30 PM
25481

Підрозділ Mercedes-Benz Vans нарощує темпи для переведення всього свого модельного ряду на електротягу. 9 грудня 2020 року відбувся анонс розвізного електричного автомобіля Mercedes-Benz eSprinter наступного покоління. Його побудують на основі нової платформи Electric Versatility Platform, розробленої спеціально для великих фургонів. Інвестиції в її створення становили близько 350 млн євро.

Основними елементами нової платформи є три модулі: задній – з електроприводом, передній – з високовольтним обладнанням і підпідлоговий – батарейний з трьома версіями за ємністю на вибір. Буде запропоновано дві колісні бази. Це забезпечить максимально можливу гнучкість під час розробки і проектування різних типів кузовів. Це дає змогу використовувати нові конфігурації eSprinter, раніше доступні тільки з двигунами внутрішнього згоряння.

Новий eSprinter буде розроблений для різних ринків, зокрема США та Канади. Модель стане черговим кроком до реалізації стратегії Daimler до переходу на екологічно чистий транспорт – Ambition 2039.

Сьогодні Mercedes-Benz Vans вже є лідером європейського ринку середніх і великих фургонів на електротязі – з часткою понад 30%. Слідом за eVito і eSprinter, а також майбутнім молодшим побратимом eCitan, підрозділ у кінцевому підсумку покриє весь діапазон електричних моделей у сегменті легких комерційних автомобілів.

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...