<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

УАЗ «Профі»: яким буде гібридний позашляховик (відео)

Autocentre null
Autocentre
Jul 11, 2017 11:00 AM

На Міжнародному промисловому форумі «Іннопром 2017» у Єкатеринбурзі на стенді Ульяновського автозаводу була сенсаційна новинка – гібридний позашляховик УАЗ «Профі».

Машина розроблена спільно з фахівцями НАМІ, оснащена бензиновим двигуном, стартер-генераторною установкою на 84 кВт, а також тяговим електродвигуном на 105 кВт.

Машину презентували в розрізі, щоб краще відвідувачі могли бачити її облаштування. До речі, машину оглянув і Путін. Фахівці УАЗ обіцяють, що гібридний автомобіль вантажопідйомністю 1500 кг і повною масою до 3500 кг зможе мати запас ходу до 1000 км. На акумуляторі ємністю 25 кВт.год машина має подолати близько 100 км. Витрата пального стартує від 7 л на 100 км.

Гибридный внедорожник УАЗ «Профи»

Гібридний позашляховик УАЗ «Профі»

Машина виготовлена у вигляді шасі з кабіною, що передбачає її використання в ролі розвізного автомобіля з бортовою платформою або фургоном, або іншою кузовною надбудовою.

За словами керівництва заводу локалізація виробництв акумуляторних батарей зможе зменшити їхню вартість до 150 євро за кВт, а відповідно зменшиться вартість і самого авто. У серійне виробництво УАЗ «Профі» обіцяють запустити вже до кінця 2017 року.

Гибридный внедорожник УАЗ «Профи»

Гібридний позашляховик УАЗ у розрізі

УАЗ «Профі» обладнаний інтелектуальними системами допомоги при водінні. Машина оснащена відеокамерою ADAS, що дає змогу розпізнавати дорожні знаки, пішоходів, інші автомобілі, стежити за смугою руху. Також планується запровадити передову телематичну систему, яка допоможе сповіщати екстрені служби при ДТП, здійснювати віддалену діагностику, дистанційно блокувати запуск двигуна.

Гибридный внедорожник УАЗ «Профи»

Гібридний позашляховик УАЗ в розрізі

Завантаження...