Вантажівки та автобуси отримають надлегкі композитні шасі

Новинка
Autocentre null
Autocentre
Jul 19 10:00 PM
1

Вантажівки та автобуси отримають надлегкі композитні шасі

Відповідно до нового дослідження компанії Scania та Королівського Технологічного інституту в Стокгольмі KTH, використання композитних матеріалів у структурі шасі транспортного засобу може зменшити його вагу максимум на 40%.

Нові легкі композитні матеріали відіграватимуть важливу роль у великовантажних автомобілях завтра, особливо в міських автобусах і розвізних вантажівках. Працюючи в співпраці з дослідником Магнусом Бурменом з Королівського Технологічного інституту KTH в Стокгольмі, компанія Scania досліджує потенціал для використання легких матеріалів в структурі шасі і в інших частинах транспортних коштів, що мають навантаження.

«Наші дослідження показують, що зменшити вагу до 40% реально, якщо ключові елементи шасі, що мають підвищене навантаження, замінити легшими матеріалами», – говорить Магнус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Scania оголошує про запуск нового покоління вантажівок

Зменшена вага транспортного засобу або так звана структурна вага, означає можливість перевезти більшу кількість вантажу за одну поїздку, що скорочує витрату палива і покращує економічні й екологічні показники.

«Розвізні вантажівки для міста і передмістя часто перевозять об’ємисті товари, таким чином, збільшення вантажопідйомності тут відіграє не таку велику роль», – коментує Магнус Бурмен. – «Проте, якщо говорити про застосування електротяги, то легша вантажівка проїде значно більше кілометрів на одному заряді батарей. У нашому випадку, скорочення маси ТЗ на 40% може подвоїти запас ходу».

Завантаження...