Безпілотний КАМАЗ засекретили для журналістів

Autocentre null
Autocentre
Feb 9, 2017 04:30 PM

Заборона на поширення інформації журналістам стосується перспективних моделей КАМАЗ, які отримають безпілотні технології.

На заводі повідомили, що крім раніше оприлюднених відомостей про ці машини, все інше є закритою інформацією. Цей проект перебуває в стадії розробки і детально розповідати про нього ще рано.

Камские беспилотники - пожарный вариант

Камські безпілотники – пожежний варіант

Нагадаємо, що в середині грудня минулого року прес-служба Камського автозаводу повідомляла, що на підприємстві створюються вантажівки, які зможуть їздити без допомоги водія. Початок виробництва таких автомобілів буде розбито на три етапи. На першому з’являться машини з системами допомоги водієві – Advanced Driver Assistance Systems (ADAS). Це, наприклад, система утримання автомобіля на заданій смузі. Реалізація запланована вже на цей, 2017 рік.

На другому етапі мають з’явитися дистанційно керовані вантажівки, які  працюватимуть на закритих територіях і на спеціально виділених смугах. Вони мають побачити світло в 2019-2020 рр. І тільки з 2022 року на заводі обіцяють розпочати випробництво вантажних автомобілів, які зможуть їздити дорогами загального користування без допомоги водія.

Завантаження...