Автомобілі IVECO працюватимуть на українських спортсменів (відео)

Відео
Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Jul 28 04:00 PM
5184

На території компанії АМАКО Україна, в смт. Проліски, під Києвом, 20 липня було задекларовано співпрацю з українською гоночною командою Binotel Racing Team. Річ у тім, що Binotel Racing Team почне гоночний сезон 2022 року на новому ралійному автомобілі Fiat MR 500X 4R. А компанія АМАКО як офіційний дилер IVECO надасть команді машини технічної підтримки.

Це сідельний тягач, який працюватиме з напівпричепом-мобільним офісом, а також фургон IVECO Daily – для перевезення запчастин і гоночного автомобіля на причепі.

Тому гонщики, механіки й керівництво команди Binotel Racing Team особисто ознайомилися з широким асортиментом представленої в Україні техніки IVECO та навіть провели невеликий тест-драйв територією компанії АМАКО.

Зокрема, спортсмени проїхалися на магістральному сідельному тягачі IVECO Stralis, шасі IVECO EuroCargo, а також легких розвізних моделях Daily – суцільнометалевому фургоні та повнопривідному шасі з дворядною кабіною.

Незабаром буде підібрано найбільш оптимальну специфікацію для кожної із машин, і компанія АМАКО розпочне виконання важливого замовлення, що працює на підтримку вітчизняного автоспорту.

Олег Боднар
Представник компанії АМАКО

Компанія АМАКО є офіційним дилером торговельної марки IVECO в Україні. Ми вирізняємося серед наших конкурентів тим, що беремося за проекти будь-якої складності для вирішення їхніх технологічних та економічних питань з точки зору транспортування різних вантажів. Сьогодні у нас є спільна синергія з Binotel Racing Team для того, щоб досягти значно кращих результатів у своїй сфері. Для спортивної команди сьогодні було проведено презентацію торговельної марки IVECO – безпосередньо сідельних тягачів Stralis і фургонів IVECO Daily. Для нас це додатковий досвід у використанні та експлуатації в максимально технічно складних умовах: цього разу як транспорт для перевезення ралійних автомобілів.

Святослав Вовк
Представник компанії АМАКО

Ралійна команда обрала  автомобілі IVECO, оскільки це один великий глобальний концерн, що охоплює Fiat та інших автовиробників. IVECO дає змогу використовувати технічні рішення, що є недоступними для інших брендів. Наприклад, фургон IVECO Daily розрахований на перевезення причепа повною масою 3,5 т. При корисному навантаженні 2,5 т. це дає змогу транспортувати до двох гоночних автомобілів, що в свою чергу економить час на логістиці та оптимізує інші відповідні параметри.

Олег Палій
Директор компаній “Italmoto” та “Євразія-Контракт”.

Кілька років тому торгово-промислова палата італійської області П’ємонт винесла пропозицію організувати команду на автомобілях місцевого виробництва. Завод Fiat випустив спеціальний автомобіль 500R 4х4, який омологіровано для європейського чемпіонату з ралі в певній класифікації. Мені запропонували очолити команду за участі двох видатних спортсменів. Один із них Володимир Петренко, який починав свою кар’єру ще з ралійних змагань на ВАЗ-2101, власне кажучи Fiat, та Антон Корзун.

Поки що команда базується на автомобілях Mitsubishi Evo IX – сьогодні це той автомобіль, який може бути сходинкою для отримання Fiat MR 500X R4. Я думаю, що IVECO стане основною компанією, яка забезпечуватиме транспортування нашої команди на Чемпіонаті Європи з авторалі, а також допомагатиме в пересуванні на етапах чемпіонату в Україні.

 

Юрий Гоголев
Автор
Юрий Гоголев
Редактор
Завантаження...