<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Toyota Land Cruiser 6x6 «Скорпіон» - зірка експозиції на IDEX 2017

Autocentre null
Autocentre
Feb 26 09:50 PM

На найбільшій міжнародній виставці озброєнь IDEX 2017, що з 19 до 23 лютого в Абу-Дабі, можна було побачити продукцію компаній з усього світу. Одна з них – Varley Group приїхала з далекої Австралії.

Зіркою її стенду став новенький армійський автомобіль Southern Scorpion Long Range Patrol Vehicle («Південний скорпіон») з колісною формулою 6×6, складений на базі позашляховика Toyota Land Cruiser. Машину оглянув і високо оцінив міністр оборони Австралії Крістофер Пін, що побуав на виставці.

Southern Scorpion Long Range Patrol Vehicle оглядає міністр оборони Австралії Крістофер Пін

Компанія Varley Group сьогодні є найбільшим на Зеленому континенті виробником пожежних автомобілів, а також легких тактичних машин для армії. Ще на початку 80-х вона почала виготовляти сімейство спеціальних військових автомобілів 4х4 і 6х6 під назвою «Варан».

Водночас їх було побудовано на шасі позашляховиків Land Rover Defender. Ці машини Land Rover LRPV (Long Range Patrol Vehicle) отримали широке поширення не тільки в австралійській армії, вони також застосовувалися в спецопераціях в Афганістані.

Southern Scorpion Long Range Patrol Vehicle з колісною формулою 6х6

Завантаження...