Безсмертна підвіска для автомобіля: випробування пройшли успішно

Військова техніка
Autocentre null
Autocentre
Feb 8 02:40 PM
1
Неубиваемая подвеска Memory Metal Suspension наследует железного жука Зафируса.

Безсмертна підвіска Memory Metal Suspension успадковує залізного жука Зафіруса.

Безсмертна підвіска для автомобіля Memory Metal Suspension від компанії BAE Systems розроблена передусім для бронетехніки. Вона має витримувати не тільки механічні удари, а й протистояти вибуховій хвилі. Конструктори таких машин зазвичай головний наголос роблять на захисті корпусу, адже зберегти ходову частину і таким чином рухливість бронеавтомобіля після підриву це не менш важливе завдання.

Інженери BAE Systems використовували в інноваційній підвісці гнучкий титановий сплав Memory Metal, який може відновлювати свою форму за умови деформації. Він був розроблений ще в 60-роки і використовуються при виробництві різних виробів: від оправ окулярів до космічних кораблів. Зрозуміло, що задоволення це не з дешевих.

Неубиваемая подвеска Memory Metal Suspension

Memory Metal Suspension

Неоціненну допомогу інженерам BAE Systems при розробці підвіски коліс Memory Metal Suspension надала… комаха, т. зв. «залізний жук» (Зоферус). Він має надміцний панцир і гнучкі лапи, які практично неможливо зламати.

Зображення і технічні подробиці ноу-хау поки що тримають у секреті. Відомо лише, що безсмертна підвіска Memory Metal Suspension вже пройшла випробування і успішно витримала кілька підривів. Однак роботи у конструкторів ще чимало. Як зазначили в BAE Systems, на серійних бронеавтомобилях новаторська підвіска з’явиться в найближчі десять років.

Завантаження...