<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

П'ять інноваційних фішок пікапа Tesla Cybertruck

Autocentre null
Autocentre
Nov 25, 2019 10:30 AM

Пікап Tesla Cybertruck можна сміливо назвати найсенсаційнішою новинкою року. Електрокар не просто шокував автомобільну громадськість, а й зібрав вже 200 тис. попередніх замовлень за три доби.

Утім, нова Tesla Cybertruck здатна здивувати не тільки надзвичайним дизайном, динамікою на рівні суперкарів або запасом ходу до 800 км. В його арсеналі – цілий набір інновацій.

 

Бронескло

— Elon Musk (@elonmusk) November 23, 2019

На презентації Ілон Маск шокував публіку випробуванням пікапа на міцність. І нехай скло таки тріснуло від кувалди, воно дуже міцне і витримує, наприклад, влучення металевої кульки. До речі, кузов Cybertruck роблять із тієї ж сталі завтовшки 3 мм, що і космічні кораблі SpaceX.

Як опцію для Tesla Cybertruck запропонують сонячні панелі на кришці вантажної платформи. Ілон Маск повідомив, що вони зможуть забезпечити додаткові 24 км запасу ходу. А з опційними висувними крилами-панелями вийде навіть 48-65 км.

 

Пересувна електростанція

Пять инновационных фишек пикапа Tesla Cybertruck

Пікап Тесла – не тільки іміджевий апарат, а й робоча конячка. До нього можна буде підключати спецобладнання на кшталт електропили або відбійного молотка – заряду батареї на це вистачить.

 

Квадроцикл у кузові

Пять инновационных фишек пикапа Tesla Cybertruck

Показаний на презентації Tesla Cybertruck квадроцикл буде опцією для пікапа. Крім того, Ілон Маск повідомив, що він зможе заряджатися від батареї пікапа.

Автопілот – фірмова фішка всіх Tesla і Cybertruck в цьому сенсі – не виняток. Поки що такої опції не має жоден пікап на ринку.

Завантаження...