У нас на тесті: електричний Smart 2017

У нас на тестуванні
Autocentre null
Autocentre
Feb 23 06:40 PM
1

Smart уже зробив революцію у свідомості автомобілістів, надавши їм зручний транспорт для пересування містом. На зорі загальної мобілізації Smart пробує зробити ще одну революцію – пересадити городян на електричні компактні автомобілі.

Електричний Smart існував і в першому поколінні, але в другому на нього роблять особливу ставку. Про це свідчить, наприклад, той факт, що в Північну Америку новий smart поставлятимуть тільки в електричному виконанні.

У нас на тесте - электрический smart

Smart ForTwo оснащений літій-іонними батаеями ємністю 17.6 кВт∙год, яких вистачає на пробіг 160 км. Електродвигун розвиває 81 к.с. і має піковий момент у 160 Н∙м. Максимальна швидкість машини – 130 км/год, розгін до першої сотні відбувається за 11.5 секунд.

У нас на тесте - электрический smart

Чотиримісний Smart ForFour з таким самим акумулятором і двигуном може проїхати на одній зарядці на 5 км менше, а розгін до сотні займає на 1.2 с більше.

Новий smart можна буде заправити на 80% від зарядної станції 230 В/32А лише за 45 хвилин. Від розетки 230 В/12 А він зарядиться за 6 годин, від 8-амперної – за 9.5 години. Геть не кожен дорогий електромобіль демонструє таке швидке заряджання. Ця властивість, звісно, підвищує привабливість smart як міського автомобіля.

Подробиці знайомства з найкомпактнішим серійним автомобілем у світі незабаром можна буде дізнатися на сторінках “Автоцентру”.

Завантаження...