80-річний пенсіонер розігнався на машині до 182 км/год і попався поліції

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 19, 2021 07:02 PM
9890

Водіїв, які люблять “поганяти з вітерцем” на своєму автомобілі, безліч. Навіть люди, які запевняють, що чітко слідують ПДР, хоча б один раз відступали від встановлених норм. Причому вичавити свою машину на максимум можуть як молоді водії, так і люди похилого віку.

Наприклад, в Альмі (Південна Австралія) інспектори поліції зупинили Subaru Impreza WRX, який рухався зі швидкістю 182 км/год. На цій ділянці допустимий максимум становить 100 км/год. За кермом машини виявився 80-річний чоловік — великий шанувальник швидкості. Щоб отримати свою дозу адреналіну, він виїхав на сільську дорогу, де практично немає автомобілів, але не врахував, що тут може чергувати патрульний екіпаж.

За порушення чоловіка позбавили водійського посвідчення на шість місяців. Також йому потрібно заплатити штраф у розмірі 1814 австралійських доларів (близько 1300 доларів США). Тепер шибайголові доведеться користуватися громадським транспортом, а надалі контролювати стрілку спідометра і не перевищувати допустиму швидкість руху.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...