<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Автомобілі Toyota навчаться стежити за іншими водіями і фіксувати порушення ПДР

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 17 04:50 PM
5041

Компанія Toyota вирішила внести свій вклад у боротьбу з порушниками правил дорожнього руху. Зробити це вона має намір досить оригінальним способом. В оснащення автомобілів додадуть камери, які фіксуватимуть факт нехтування ПДР і відправляти фото порушення в поліцію.

Виробник вже запатентував відповідну розробку. Першими такі пристрої отримають гібридні Toyota Prius. Камеру буде встановлено в передній частині кузова, і вона фіксуватиме порушення всіх машин, які потрапляють в радіус її дії. Фото порушника (обов’язково з номерним знаком), місця, світлофора або перехрестя будуть автоматично відправлятися правоохоронцям.

На підставі отриманої інформації інспектори поліції зможуть притягувати порушників до відповідальності. На думку керівництва Тойота, такий крок дасть змогу не тільки змусити автомобілістів дотримуватися ПДР, а й заощадити бюджетні кошти на встановлення стаціонарних камер автофіксації.

Этой Toyota Prius с пробегом исполнилось 18 лет – внутри ничего не сломалось
Читайте также 16 Сен 2021, 15:16
Этой Toyota Prius с пробегом исполнилось 18 лет – внутри ничего не сломалось

Відзначимо, що це тільки патент. Компанія ще не розпочала тестування цього пристрою а, утім, не зазначила, коли планує це робити. Зовсім не всі запатентовані інновації знаходять відображення в серійних моделях.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...