<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Готовий варіант із конструктора Lego встановили на платформу з коліщатками, яка наочно демонструє роботу пристрою

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jun 10 06:00 PM

На Youtube-каналі Lego Workshop з’явилося відео, присвячене роботі безступінчатої коробки передач. Блогер продемонстрував принцип роботи варіатора, використавши в ролі будівельного матеріалу конструктор Lego.

Пикап Tesla Cybertruck в версии Lego оказался круче оригинала
Читайте также 28 Ноя 2019, 20:00
Пикап Tesla Cybertruck в версии Lego оказался круче оригинала

Мініатюрний варіатор зібрали з двох десятків деталей і кількох конусоподібних елементів, що виконують роль привідного механізму. Результатом таких зусиль став іграшковий, але повністю робочий варіатор, який встановили на рухому платформу, складену з кубиків Lego.

Демонстрація принципу роботи варіатора з конструктора Лего чітко визначила одну з головних слабкостей такої коробки — особливості конструкції не дають їй змоги витримувати великий крутильний момент. Оскільки вся міць двигуна передається через одну точку, демонстраційна платформа так і не змогла самостійно забратися на підйом. До речі, останній побудували з кухонної дошки для нарізання.

Самый мощный гиперкар Lamborghini превратили в конструктор LEGO (видео)
Читайте также 29 Май 2020, 12:02
Самый мощный гиперкар Lamborghini превратили в конструктор LEGO (видео)

Механізм варіатора дещо відрізняється від більш звичних нам «механіки» і «автомата». Причина — спрощена будова і зміна передавального числа, а також відсутність фіксованих положень для кожної з передач. Зближення і розходження дисків шківів впливає на передавальні відносини, а отже, на швидкість транспортного засобу.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...