<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Згорілий дотла Ferrari виставили на продаж. Навіщо?

Дмитрий Дзвонкевич
Дмитрий Дзвонкевич
Oct 16 04:00 PM

Періодично на автоаукціонах у США зустрічаються не тільки биті або втоплені машини, а й згорілі. Щоправда, одна справа, коли автомобіль згорів частково, а інша, коли від машини залишився практично лише попіл.

Ця купа дивного сміття, яку ви бачите на фото, колись була красивим Ferrari 458 Spider, який зараз можна впізнати хіба що за не до кінця розплавленими колісними дисками. Від колись крутого спорткара не залишилося жодної «живої» деталі, яку хоч якось можна було б використовувати.

Для чого цей лот було виставлено на популярний аукціон Copart, а найголовніше, хто спокуситься на нього – нам невідомо. Але саме поява такої вкрай незвичайної пропозиції цікава.

Посмотрите на сгоревший дотла Mercedes-Maybach S-Class 2018
Читайте также 02 Ноя 2018, 09:51
Посмотрите на сгоревший дотла Mercedes-Maybach S-Class 2018

Не менш дивним здається і той факт, що лот розміщений у розділі Enhanced Vehicles (покращений транспортний засіб), в який потрапляють машини, ретельно помиті перед продажем. Можна сміливо припустити, що співробітникам аукціону не довелося довго мити це авто.

Дмитрий Дзвонкевич
Автор
Дмитрий Дзвонкевич
Редактор
Завантаження...