<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Позашляховик Ford Bronco 2021 склали з Lego

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jul 22 11:00 AM

Авторство найменших Ford Bronco з конструктора належить інженеру Ford Пітеру Блекерту. Він склав деталізовані копії позашляховика, незважаючи на те, що офіційний набір від Lego ще не вийшов.

Сайт просто
Читайте также 16 Июл 2020, 10:00
Сайт просто "рухнул": желающих приобрести новый Ford Bronco оказалось слишком много

На своїй сторінці в Instagram він поділився фотографіями двох Bronco — дводверної та чотиридверної версій. Перша, молодша модель, зібрана з помаранчевих деталей, друга – зі світло-блакитних. Пітеру вдалося створити іграшкові моделі дуже схожими на реальні. Тут є і знімний дах, і запасне колесо, квадратних стійках і багато іншого. Міні-версії позашляховиків Форд Бронко з Lego можуть похвалитися дверима, що відчиняються і капотом. За бажання двері і дах навіть можна зняти – все як у справжніх новинках.

Обидві міні-версії Bronco, як уже зазначалося, автор склав, використовуючи стандартний набір конструктора. Для тих, хто хотів би зібрати такі самі, він опублікував докладні інструкції. Слідуючи їм, будь-хто зможе скласти свій власний Bronco, і, можливо, навіть не один.

Почти настоящий вариатор из Lego: как он работает (видео)
Читайте также 10 Июн 2020, 18:00
Почти настоящий вариатор из Lego: как он работает (видео)

Зазначимо, що останнім автомобілем в лінійці Lego Technic став Lamborghini Sian FKP 37. Вартість такого набору конструктора становить 480 євро. Така цифра набагато нижча за ціну безпосередньо італійського суперкара, але трішки завищена як для звичайного конструктора.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...