<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Водій-невдаха тричі врізався той самий будинок на різних авто

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Apr 17, 2020 12:38 PM

Водій, який прославився, здавалося б таким неповторним подвигом, був напідпитку. Перебуваючи в нетверезому стані, він врізався в паркан одного з будинків на своєму жовтому Ford Mustang. Після чого, переплутавши педалі, продовжив рух, пробивши стіну житлового будинку, і буквально заїхав всередину. Такий нехитрий “трюк” наробив багато шуму, що розбудило хазяїв. Здивований господар будинку  вирішив з’ясувати у винуватця, чи все з ним гаразд, і одразу пошкодував про це. Побачивши, що власник Ford просто не в змозі сідати за кермо, він забрав у нього ключі від автомобіля і зателефонував у поліцію. Після цього п’яний чоловік почав бити власника зруйнованого ним будинку і, запримітивши ключі від хазяйської Toyota RAV4, забрав їх. Далеко втекти не вийшло. Погано орієнтуючись у просторі через велику дозу алкоголю, замість того, щоб здати назад, винуватець події вже на хазяйському автомобілі продовжив рух вперед. Це і було третє “зіткнення”.

7 метров над уровнем клумбы: пьяный поляк отправил Suzuki в полет (видео)
Читайте также 15 Апр 2020, 08:36
7 метров над уровнем клумбы: пьяный поляк отправил Suzuki в полет (видео)

На цей час до місця події прибули поліцейські з місцевого офісу шерифа. Вони заарештували п’яного бешкетника, пред’явивши йому кілька звинувачень: спробу втечі з місця ДТП, пошкодження приватної власності, викрадення та побиття.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...